wtorek, 3 lipca 2012

i love dresses !Dawno nie pisałam nic o modzie, więc dziś wróciwszy od fryzjera (intensyfikowałam mój rudy odcień) postanowiłam wrzucić zrobione niedawno - jeszcze we Wrocławiu (w moim ulubionym - Parku Południowym) zdjęcia nowej sukienki. Jestem od jakiegoś czasu wielką miłośniczką sukienek - dwie zobaczyliście już wcześniej, w ramach konkursu na "modnej polce".
Dzisiejsza sukienka została kupiona w moim ulubionym sklepiku  we Wrocławiu na Podwalu - znajdziecie go na facebooku pod nazwą "studio dress" - sukienki sprowadzane z Londynu - bardzo oryginalne. Ceny jak w sieciówkach, a efekt - niesamowity - już nigdy więcej nie zobaczycie na mieście osoby ubranej w to samo co Wy.
A jeśli chodzi o sukienki, to uwielbiam je za dwie rzeczy - pierwsza to łatwość uzyskania dobrego wyglądu bez specjalnego nakładu czasu ani inwencji twórczej - jest tylko jedno "ale" - sukienka musi dobrze wyglądać sama w sobie, i tylko takie sukienki kupuję. Uważam, że nie ma sensu wydawać kasy na sukienki, które dobrze będą wyglądały z milionem dodatków, sukienka musi się sama obronić. Wtedy przed wyjściem wystarczy tylko otworzyć szafę i wybrać jedną z nich - z tym mam zwykle największy problem, bo każda moja sukienka ma w sobie coś niesamowitego :D
A druga sprawa jest zupełnie prozaiczna - uważam, że w sukience każda kobieta wygląda nie tylko dobrze, ale i skupia na sobie spojrzenia innych, dlatego właśnie wszystkie moje koleżanki, przyjaciółki od jakiegoś czasu zarażam miłością do sukienek - mam nadzieję, że Was też zarażę :)
Według mnie dobrą sukienkę, oczywiście dopasowaną do figury, powinna mieć w szafie każda z Was, i wcale nie mówię o opisywanej wszędzie "małej czarnej", którą albo każdy już ma, albo będzie miał, problem polega na tym, że z czarną sukienką trzeba się napracować, żeby wyglądać oryginalnie.
A sukienka, którą dziś Wam prezentuję podoba mi się przede wszystkim ze względu na letnie kolory, ciekawy fason i długość idealną na letnie upały.

P.S. Sukienki są też idealnym strojem jak się ma nogę w gipsie :D
6 komentarzy:

 1. zestaw piękny ... sukienka boska....nowy rudy piękny ..
  zapraszam na bloga....będzie mi miło jeśli wspadniesz

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam do wzajemnej obserwacji  Kliknij tutaj

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna sukieneczka;)
  zapraszam do obserwacji i odwiedzin mojego Bloga;)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to Ci nie zazdroszczę :P noga w gipsie to zdecydowanie ostatnia rzecz na świecie jaką bym chciała mieć latem ;)

  OdpowiedzUsuń

stat4u